GÜVENLİ, TEMİZ VE ÇEVRECİ BİR OKULDA ONLAR İÇİN HER DETAYI DÜŞÜNDÜK 

Vizyon Koleji kampüsleri öğrenci ve öğretmenlerimiz için kaliteli bir yaşam alanı olarak tasarlandı. 

Okulda geçen zaman bir çocuğun yaşamında çok önemli ve büyük yer kaplar. Beslenme, temizlik, sağlık, güvenlik gibi tüm unsurlarla çocukların okuldayken kendilerini evdeymiş gibi hissetmelerini ve motive olmalarını sağlıyoruz. 

Memnuniyet yaratmakta sınır tanımıyoruz. 

Vizyon Koleji, kampüsü yaşam alanı olarak algılayan bir yönetim anlayışına sahiptir. Bize göre kampüsteki lojistik hizmetlerin öncelikli amacı yaşam alanını herkes için güvenli, temiz, kullanışlı bir hale getirmek ve bunun sürekliliğini sağlamaktır. 

Okulda tüm lojistik hizmetler sektörünün prestijli ve profesyonel firmaları tarafından sağlanmakta ve bu hizmetlerin tümü Vizyon koleji yöneticileri tarafından düzenli olarak denetlenmektedir. 

Mutlu öğrenciler, mutlu öğretmenler, mutlu veliler... 

Biz iyi bir okul olmanın ispatının okula mutlu gelen öğretmen, öğrenci ve veliler olduğuna inanıyoruz. Öğrencilerimiz ve öğretmenlerimiz okulunu seviyor. Velilerimizin bize ‘’Çocuğum okula hergün çok mutlu gidiyor, çok mutlu dönüyor’’ demesiyle gurur duyuyoruz. Öğrenci, öğretmen ve velilerimiz Vizyon Koleji yaklaşım ve kalitesinden duyduğu memnuniuyeti her fırsatta dile getiriyor.

Veli Alanı