BESLENME VE SAĞLIK EN HASSAS OLDUĞUMUZ ALANLAR.   

Vizyon Koleji kampüsünde tüm yemekler, özel olarak tasarlanmış olan mutfağımızda, profesyonel aşçılar tarafından hazırlanmakta ve servis edilmektedir.  

Yemek listeleri beslenme uzmanımız tarafından, yaş gruplarına uygun olarak, dengeli ve sağlıklı beslenme anlayışıyla oluşturulur. Tüm yemeklerde birinci sınıf, markalı, ve helal sertifikalı malzemeler kullanılmaktadır. Anaokulundaki öğrencilerimize, kendilerine özel oluşturulmuş olan yemekhanede, sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı olmak üzere günde 3 öğün yemek servisi yapılmaktadır. 

Öğrencilerimizin sağlığı için kampüsümüzde okul doktoru ve hemşirelerimizin görev yaptığı tam donanımlı bir revir bulunmaktadır.  

Sağlık hizmetlerimiz sadece acil durumlarla sınırlı değildir. Öğrencilerin kendini kötü hissettiği her durumda onlara destek olunmaktadır. Ayrıca, kronik rahatsızlığı olan öğrenciler saptanarak sağlık birimimiz tarafından dikkatle izlenmekte, ilaç kullanması gereken öğrencilerin ilaç saatleri titizlikle takip edilmektedir.

Veli Alanı