ÇOCUKLAR KAMPÜSTE EĞİTİM ALMANIN TÜM AVANTAJ VE AYRICALIKLARINI YAŞIYOR!

Okul öncesi eğitim yılları çocukların gelecekteki eğitim motivasyonu ve başarısı için çok önemlidir. Nitelikli eğitim için nitelikli bir eğitim ortamı gerekir.  

Vizyon Kolejinde anaokulu öğrencisi olmanın en büyük avantajlarından biri de geniş kampüs olanaklarıyla zenginleştirilmiş branş dersleridir. Kampüsümüzde bulunan laboratuvarlar, sanat atölyeleri, 3D cep sineması, dans stüdyosu, jimnastik ve spor salonları, yüzme havuzu, açık spor alanları gibi çok sayıda eğitim alanı ile anaokulu öğrencilerimize bir kampüste eğitim alıyor olmanın avantajlarını yaşatıyoruz. 

Anaokulu öğrencileri kampüsteki spor alanlarından yararlanabiliyor. 

Vizyon Koleji öğrencilerde spor kültürünün oluşması ve gelişmesine çok önem vermektedir. Bu amaçla kampüste hem kapalı hem da açık hava spor alanları bulunmaktadır. Kampüste biri tam donanımlı spor salonu diğeri jimnastik salonu olmak üzere 2 büyük spor salonu bulunmaktadır. Bahçede bulunan spor alanları ise futbol, voleybol, basketbol ve tenis dersleri için özel olarak tasarlanmıştır. 

Yüzme eğitimi anaokulu ders programının önemli bir parçasıdır. 

Kapalı yüzme havuzumuz, haftanın belirli gün ve saatlerinde sadece anaokulu öğrencilerimize tahsis edilmektedir. Anaokulu yüzme derslerindeki hedefimiz çocuklarımızın yüzme sporundan zevk almalarını ve eğlenmelerini sağlamaktır. Bunun yanı sıra güven duygularını geliştirmeyi ve temel yüzme becerilerini öğretmeyi amaçlamaktayız.

Veli Alanı