A KALİTE KAMPÜS YAPILANMASI

Nitelikli eğitim için, nitelikli eğitim ortamı gerekir.

Vizyon Koleji kampüsleri 21. yüzyıl eğitimi için gereken teknoloji ve yöntemlerin en verimli biçimde kullanılabileceği, güvenli ve A Kalite  yaşam alanları olarak tasarlanıyor. Birinci sınıf malzeme ile tam donanımlı kampüslerimizde anaokulundan liseye kadar tüm yaş grupları birbirinden bağımsız ortamlarda, üst düzey eğitim alabilir. Kabinet derslik sistemine uygun olarak tasarlanan teknolojik derslikler,konferans salonu, bilim atölyeleri, sanat atölyeleri, yaratıcı drama atölyeleri, kapalı ve açık spor alanları, yüzme havuzu ve sosyal alanlarıyla  Vizyon Koleji kampüsleri öğrencilere uluslararası standartların üzerinde bir okul deneyimi yaşatıyor.


1- KALİTELİ YAŞAM ALANI 

Vizyon Koleji kampüsleri okul olmak için özel olarak tasarlanıyor.  Kampüslerde yaşam alanı kalitesi ve güvenlik öncelikli unsurlar olarak düşünülüyor. Okulun fiziksek yapısı, dekorasyon, mobilya ve donanımların seçiminde , üst düzey yaşam alanı kalitesi gözetiliyor. 

2- 21.YY YÜZYIL EĞİTİMİNE UYGUN MİMARİ 
Kampüs mimarisi ve eğitim dekorasyonu 21. yüzyıl eğitim standartları gereği öğrenci ve öğretmenlerin hareketliliğini arttırmak,  bilgiye  rahat erişimi sağlamak ve işbirlikçi öğrenme motivasyonunu yükseltmek üzere hazırlanıyor. 

3- TEKNOLOJİ ÜSSÜ 
Vizyon Koleji okulları teknolojinin tüm olanaklarını kullanarak hem eğitim-öğretim, hem güvenlik, hem de hizmet kalitesini arttıran uygulamalara sahiptir. Tüm dersliklerimizde multimedya destekli interaktif eğitime olanak tanıyan akıllı tahta, projeksiyon cihazları ve sabit bilgisayarlar bulunmaktadır. Dersliklerin tümü internet erişimine açıktır. Okullarımızda tüm eğitim, öğretim ve hizmet süreçleri dijital ortamda takip edilmekte ve raporlanmaktadır. 

Veli Alanı